Nowości i wydarzenia

Podanie po raz pierwszy leku NEOFINA®©

Zawiercie, dnia 03 lipca 2010 roku

Witamy Jarek i Zbyszek !

W ostatnich dniach po raz pierwszy w dziejach ludzkości zastosowaliśmy jako radiesteci, sekwencyjnie lek działający bezpośrednio na zmianę nowotworową – czyli na sam nowotwór – NEOFINA®© – na unikalnej bazie. Stanowi to bezprecedensowy przypadek podania kwantowego, głównej składowej leku, do którego będzie należeć przyszłość.

Po raz pierwszy skorzystaliśmy z nauki w kontekście – substratu chemicznego, lecz nic co miałoby jakikolwiek związek z cytostatykiem.

Efekt podania NEOFINY®© jest szybki, zamierzony, kontrolowany. Możliwość zwiększenia dawki w przypadku tego związku jest od 1000 do 10 000 razy większej co nie powoduje jakichkolwiek działań ubocznych.

Po raz pierwszy w dziejach ludzkości „doszło do konfrontacji” pomiędzy – „starymi chemicznie związkami”, a bardzo nowoczesna myślą inżynierii chemicznej.

To już ugruntowana i zarezerwowana nazwa: NEOFINA®© – na to „coś”, co ma zakończyć „dzieło… !!!”.

Nie należy szukać, wertować w Internecie, poradnikach terapeutycznych, etc. Nie znajdziecie nic. Tę nazwę nadał Zbyszek w 2004 roku, lecz jako radiesteta, ponieważ w medycynie akademickiej, nie ma takiego leku.

Ja, ze swojej strony mogę tylko napisać, że po raz pierwszy w dziejach ludzkości – dokonał rozbicia związku na falę – Jarek; mamy tym samym nie klub wzajemnej adoracji, lecz – twórcę i podającego.

Zapewne padnie pytanie – Czy to już, czy ten sen się już skończył- czy już nie ma takiego zagrożenia który brzmi jak wyrok…?

My Wam nie odpowiemy na to pytanie – jest zbyt wiele łez, zbyt wiele zła, zbyt wiele zawiści, wrogości, prześladowania abyśmy dziś powiedzieli – KIEDY !

Budowa chemiczna była już opracowana w 2004 roku, czyli 6 lat temu. Czy ktoś wie, co oznaczało te 6 lat – całkiem przypadkowe wydostanie się tylko – „szczepka wiedzy” – że jest „jakieś rozwiązanie” i omal nie przypłaciłem tego życiem…!

 

Wprowadzamy to specjalnie, aby wiedziano, że lek jest już rozwiązany, obserwujemy różne rewelacje- lecz one są tylko rewelacjami, My podaliśmy rozwiązanie.


Jarek i Zbyszek