Temida XXI

Temida XXI

WARIOGRAF TO XIX WIEK. SYSTEM SSPG®© TO XXI WIEK. CZEKAMY NA ZLECENIA DO WYJAŚNIENIA STANU RZECZYWISTEGO ( ZLECENIA INDYWIDUALNE ORAZ INSTYTUCJI PAŃSTW ).

Najnowocześniejszy Program Identyfikacyjny Systemu SSPG®©;

To, co było marzeniem człowieka, od zamierzchłych czasów do dnia ustalenia Prawa pisanego, w Kodeksie Hammurabiego, my opracowaliśmy tego Faktu DOPEŁNIENIE…!

Wiosna 2009 roku na szeroka skalę rozpoczęliśmy prace nad zachowaniem materii z utrwalonym: widmem prawidłowości w Systemie Nadprzestrzeni.

Obecnie jesteśmy w stanie podać bez jakiegokolwiek problemu, procedury fałszowania… !!!

Akt Prawnych, Dowodów medycznych, oraz Innych ważnych Dokumentów na skale Państwa, domniemanych zabójstw, domniemane ofiary, nielegalne wynagrodzenia za fałszowanie dokumentów z każdej dziedziny życia.

Program Identyfikacyjny Systemu SSPG®© jest faktycznie cudem nie XXI wieku lecz znacznie bardziej zawansowanym.

Dla Nas jako dla Twórców metody stanowiło to wyzwanie duże; setki weryfikacji ex post doprowadziło do stanu wiedzy, która ułożyła się w ciąg przyczynowo – skutkowy stanowiący bezbłędny odczyt – nie w systemie binarnym, a w Systemie Nadprzestrzeni co nie ulega już jakiejkolwiek wątpliwości, przy zachowaniu: zdrowego rozsądku i najbardziej zawansowanej fizyki kwantowej.

Najnowocześniejszy Program Identyfikacyjny Systemu SSPG®©, ma swoją cenę nie jest to cena „z sufitu” lecz jest przystępna dla Instytucji państwowych i osób prywatnych. W chwili otrzymania proceduralnie podanie momentu przekłamania !!! ; Czyż nie ma bardziej wyrafinowanego Programu, kto za czym STOI…!!?

Jako Twórcy Programu – jesteśmy w stanie podjąć współpracę – już dziś z każdym podmiotem gospodarczym, prawnym, państwowym, prywatnym – celem wyjaśnienia nie osiągalnego. Opracowanie jako Raport proceduralny, a nie zgadywankę – Program rozwiązuje problemy, nie w wersji binarnej.

Jarek i Zbyszek.

 

Dnia 16 września 2010 roku

TEMIDA XXI !!

Znów po krótkiej przerwie… !!!

Cykl artykułów z Onkologii nie uległ zakończeniu; jest na półmetku chodzi nam wyłącznie, o to, by jak najwięcej ludzi, otwarło oczy na Fakty, a nie na mity.

Po wyjaśnieniu, co było pierwsze jajko czy kura; przyszedł czas na co innego.

Nawiasem; budowa par – jajka, jest podana za granicami kraju, co spotkało się nie tylko z uznaniem, lecz z gromkimi brawami na stojąco w ŚWIECIE naukowców z rozwiązaniem…!!~~!!

Zawsze zastanawiałem się: Dlaczego Temida z wagą i mieczem, ma przesłonięte przepaską oczy ?

 

Początkowo od najmłodszych lat; od dziadka, ojca, nauczyciela i prasy jak i sympozjów naukowych i spotkań, zawsze ten sam slogan: PRAWO JEST ŚLEPE JAK TEMIDA: WYROCZNIA !!!

Tak było do wiosny 2010 roku. Jak zaznaczyłem tak BYŁO…! Wiosną 2010 roku, wykonaliśmy z Jarkiem, doświadczenia w zakresie fizyki korpuskularnej, daleko odbiegającej od standardu.

To co prowadziło doświadczenie, już samo, w sobie – „… jak prowadzeni za rękę …” – przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Zaczęło odsłaniać nam podwoje, za podwojami, tajemnicę, za tajemnicą; to co można nazwać niewidzialne dla oka, niesłyszalne dla ucha.

Po raz pierwszy w życiu, zacząłem wierzyć w to, co jeszcze może rok może dwa lata temu, uznałbym za dosłowne – szaleństwo – lub doskonały wywiad, przed podjęciem rozmowy z respondentem. To nie jest do streszczenia…,.

Na początku tego roku, 2010; był artykuł jako jedynie wzmianka – porównanie wariografu z najnowszym naszym osiągnięciem jakim jest przeszukiwacze wolno – neutronowe.

Po głębokich przemyśleniach i rozmowach z Księgami Dorobku Ludzkości, doszliśmy do wniosku, że przepaska nie oznacza i nie ma:

Nic wspólnego ze ślepotą … !!!

Jak bardzo wielu ludzi się zdziwiło jak znam życie; proste pytania – Cóż tam znów „Oni” wymyślili…,

Z historycznego punktu widzenia, nie wiemy kto dał, lub zlecił do wykonania posąg Temidy. Stanowi to stosunkowo bardzo mroczne i odległe zakamarki historii naszej cywilizacji.

Lecz już wówczas, ten kto dał „projekt”, wiedział znacznie więcej niż my do dzisiejszego dnia.

To nie jest system ociemniałości i metody chybił trafił… !!! 1 – 1 ; Jest zupełnie wprost przeciwnie…

Miara kątowa, jaką posiada Temida, na szalach: Stanowi odpowiedź na, zadawane implikacyjnie pytania…, To dwa te same zagadnienia… !!!; na dwóch szalach po przeciwnych stronach tego, do końca nikt się nie spodziewał.

Waga sama jest w tym wypadku symbolem – miecz narzędziem – a przepaska, postrachem przed prawdą, a nie domniemaniem… !!!

Temida – to li tylko, symbol ; nie musi widzieć, aby osądzić z uwagi na FAKT zapisu zaistnienia w czasie i w przestrzeni.

Kto, i ile tysięcy lat temu znał fakt istnienia takiego typu możliwości zapisu trwałego w rzeczywistości… ?

Dlaczego tak łatwo zinterpretowano – tak ważny symbol który ma za zadania dowiedzenia czyjej niewinności lub winy, można by mnożyć w nieskończoność pytania – jednak nie aby odpowiedzią było, że prawda jest ślepa lub prawo jest ślepe… !!!

To, co dziś osiągnęliśmy z Jarkiem, to jeden ze szczytów jaki powinien się nieśmiało rysować w XXI wieku. Coś co znacznie przechodzi wyobrażenie człowieka, lecz istnieje.

Nie ulega wątpliwości, że tego systemu nie da się oszukać w żaden sposób, nie ma takich opcji.

Jak każdy Twórca: Zbyszek czy Jarek – znamy wszystkie szczegóły których nie „podajemy na tacy”; są to dla Nas pewne przywileje, jako dla tych, którzy spojrzeli, w: Stan Zaistnienia… !!!

System określony przez Jarosława Pałetko i Zbigniewa G.: „Temida XXI”; to najbardziej spektakularny na Świecie system odczytywania: „prawda – fałsz”… !!!

Odkrywcy nie opierają się na domniemaniu, podają wynik w mierze kątowej, dla której norma jest powyżej 1 stopnia jako rozwiązanie, a zawsze zaczyna „system sądzić” na 7 – 9 stopniach.

Dziś, po latach możemy powiedzieć śmiało; Nie ma sprawy, której nie da się rozwiązać; można rozwiać wątpliwości – potrzebna jest tu jeszcze jedna nauka, lecz to stanowi pewien system tajemnicy projektu oraz programu.

Dla potrzeb własnych, wykorzystujemy system, na bieżąco – jako Twórcy mamy do tego nieograniczony dostęp, lecz jak wykazała praktyka – jest tak wiele zła, że my już dziś nie chcemy nawet wiedzieć – co się dzieje… !!!

To, co mogło być może atrakcyjne, stało się w pewnym sensie przekleństwem, dla prywatnego człowieka.

Jednak ofertujemy; zapraszamy do współpracy Wymiar Sprawiedliwości, Sądownictwo, Prokuraturę, Sfery Rządowe w Kraju i poza granicami oraz inne duże Instytucje mające jednak środki tzw. wypłacalności.

Kilka bardzo zawansowanych prac: ukończonych, wdrożonych. Ma to dla nas, szczególny wymiar, ponieważ w tym Kraju, nikt nie chce wiedzieć, o takich osiągnięciach, gdzie nie ma nikogo z pewnych „półek lub świeczników”.

I, nie będzie… !!!

To gdzie My się zbliżyliśmy, to już nie jest fantazja – fantazja ma zbyt wątłe podstawy… !!! Nie uzyskano jeszcze „sterowników”, do tego typu science fictione… !!! My tylko możemy zaprosić, na współpracę lub współzawodnictwo, lecz w formie tworzenia, a nie walki i wykluczania, to co zaznaczyłem – tam gdzie jest teza, nie może być anty – tezy : to tylko rodzi postęp… !!!

Jarek i Zbyszek